Připravte se na sdílení elektřiny v obci

Naše systémy jsou připraveny pro komunitní energetiku, což v praxi znamená, že z jedné obecní elektrárny lze napájet více odběrných míst v obci a tím optimalizovat její využití.

Dlouholetá záruka je
u nás samozřejmostí

na výkon FV panelů
0 let
produkt. záruka na FV panely
0 let
na baterie
0 let
na střídač
0 let

Mějte svou elektrárnu pod kontrolou

Ovládejte a sledujte svou elektrárnu odkudkoliv na světě.  Díky bezplatné aplikaci budete mít okamžitý přehled o výrobě, spotřebě nebo třeba o stavu baterií.

Stejně tak si zobrazíte přehledné statistiky o dosavadní výrobě s možností filtrování po dnes, měsících nebo rocích. 

Buďte v obraze a mějte svou elektrárnu neustále pod kontrolou.

Až o 70% nižší spotřeba elektřiny

Vzhledem k rostoucím cenám energie je dnes fotovoltaika ve veřejném sektoru téměř samozřejmostí. S možností sdílené energie je možné vyrobenou energii smysluplně využít pro všechny obecní budovy.

Záloha v případě výpadku

Nezávislost na distribuční soustavě je jedním z hlavních benefitů fotovoltaické elektrárny. Spolu s bateriovým úložištěm vám elektrárna zajistí jak provoz při výpadku proudu, tak v nočním režimu, kdy už samotná elektrárna nevyrábí. Svícení a provoz spotřebičů je realizován z proudu, který jste si přes den vyrobili.

Maximální bezpečnost instalace

Naše systémy jsou navrženy s ohledem na maximální bezpečnost. Používáme opatření, která v případě poruchy dokáží zabezpečit bezpečné napětí v celé instalaci. V rozvaděčích používáme nejmodernější prvky, které zamezí například vzniku požáru.

Nezávislost na trhu s elektřinou

Ochraňte svou peněženku proti cenovým výkyvům a energetickým krizím. Vámi vyrobenou elektřinu vám nikdo nezdraží. Navíc s odprodejem přetoků zásadně snižujete dobu návratnosti fotovoltaické elektrárny.

Rádi se budeme podílet na projektu pro vaši obec či město. Veřejný sektor je dnes jedním ze segmentů, kde stát hledá úspory a optimalizaci. Pokud zvažujete fotovoltaickou elektrárnu pro školu, školku, administrativní budovu nebo jakýkoliv jiný objekt, neváhejte nás kontaktovat.

Pevně věříme, že najdeme společnou řeč a navrhneme optimální řešení.

Pokud máte zájem, kontaktujte nás pomocí formuláře níže nebo

telefonicky na +420 732 760 120.

Partneři

solax logo
tipa logo
sms logo
argos logo
nzu logo
sfzp logo