Jsme malá firma s velkou energií

profil

,,Poskytujeme kompletní energetická řešení pro rodinné domy, firmy a veřejný sektor. Zakládáme si na přímém jednání, poskytujeme odborný a individuální přístup ke každé zakázce. Řešení, která tvoříme dávají smysl, jsou funkční a spolehlivá.

Pevně věříme, že pracovat s námi je to správné rozhodnutí.”

Radim Žlebek, jednatel

Podpis

O nás

Značka AmperSun poskytuje kompletní energetická řešení pro rodinné domy, firmy a veřejný sektor. Velmi nám záleží, aby naši zákazníci byli nadmíru spokojeni, proto se neustále zdokonalujeme a budujeme tak profesionální tým. Našim cílem je splnit zákazníkovi jeho očekávání a zajistit mu tak maximální energetickou soběstačnost, případně zhodnotit jeho investici nejvyšším možným způsobem.

Zakládáme si na přímém jednání, poskytujeme odborný a individuální přístup ke každé zakázce. I proto řešení, která tvoříme dávají smysl, jsou funkční a spolehlivá.

Na samotné provedení jsme zvlášť kritičtí, a proto máme nastaveny naše standardy na nejvyšší možnou úroveň.

Pevně věříme, že pracovat s námi bude to správné rozhodnutí.

AmperSun - značka společnosti

Intelicity s.r.o.
Jasenice 121
756 41 Lešná
IČO: 08691151
DIČ: CZ08691151

Tel.: +420 732 760 120
e-mail: info@ampersun.cz

Partneři

sms logo
tipa logo
argos logo
solax logo
sfzp logo
NZU

3X PROČ

Fotovoltaika od nás

Ruce

Kvalita a osobní
přístup

Máme osobní přístup a dohled nad každým projektem. S námi máte jistotu kvalitního provedení do posledního detailu. Pracujeme s prověřenými komponenty a na provedení jsme zvlášť kritičtí.

Veškerou administrativu bereme na svá bedra, abychom vás co nejméně zatěžovali. Vyřídíme žádost o připojení k distribuční soustavě, projekční část, revizi a jako třešničku na dortu vám vyřídíme dotaci.

Rychlá montáž3

Rychlá instalace
do 3 měsíců

Nabízíme řešení na míru jak pro velké, tak i pro ty nejmenší projekty. Navrhujeme systémy tak, aby měly co nejkratší návratnost a nejlepší efektivitu.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.