Fotovoltaický ohřev teplé vody

Pojďte s námi snížit vaše roční náklady na ohřev teplé vody až o 70%. Pomocí našeho maximálně účinného a ekologického systému je to velmi jednoduché. A co víc? Instalace Vás vyjde pouze na 1Kč

Díky dotacím z NZÚ Light si senioři mohou požádat o dotace 90.000 Kč. Cena systému včetně odborné instalace je 90.001 Kč. 

Ohřev vody

Fotovoltaický ohřev vody

Celkový výkon systému od 2 kWp
Optimální objem bojleru 125-200 l
Teplá voda až 9 měsíců ZDARMA

Orientační cenová nabídka

Celková cena

90.001 Kč

Dotace

- 90.000 Kč

Cena po dotaci

1 Kč

Roční úspora

* kalkulováno při objemu 150 l a ceně 6Kč/kWh

cca 18.000 Kč*

Co Vám solární ohřev přinese?

Ušetříte až 70% energie
na ohřev vody

Fotovoltaický systém ohřevu vody je navržen tak, aby maximalizoval Vaše úspory a primárně používal k ohřevu sluneční energii. Pokud je nutné, systém se automaticky přepne na dohřev ze sítě, případně jiný zdroj (kotel, plynový ohřívač apod.).

Vysoký výkon ohřevu systému
i při nižším osvitu

Instalujeme vyšší výkon v panelech než drtivá většina firem na trhu a tím Vám zajistíme dostatečně ohřátou vodu i při nižším osvitu.

Teplá voda ZDARMA
až 9 měsíců v roce

Za svou prací si stojíme, systémy navrhujeme zodpovědně a efektivně. I proto říkáme, že naše systémy dokáží ohřát vodu až 9 měsíců v roce.

3X PROČ

instalaci od nás?

Ruce

Kvalita a osobní
přístup

Máme osobní přístup a dohled nad každým projektem. S námi máte jistotu kvalitního provedení do posledního detailu. Pracujeme s prověřenými komponenty a na provedení jsme zvlášť kritičtí.

Veškerou administrativu bereme na svá bedra, abychom vás co nejméně zatěžovali. Vyřídíme žádost o připojení k distribuční soustavě, projekční část, revizi a jako třešničku na dortu vám vyřídíme dotaci.

Rychlá montáž3

Rychlá instalace
do měsíce

Nabízíme řešení na míru jak pro velké, tak i pro ty nejmenší projekty. Navrhujeme systémy tak, aby měly co nejkratší návratnost a nejlepší efektivitu.

Jak pracujeme v AmperSun?

Měnič české výroby!

Používáme nejkvalitnější komponenty světových výrobců. V našem portfoliu najdete měnič české výroby, panely Jinko, Risen, AmeriSolar, Leapton a další.

Zařídíme vše za vás a na klíč!

Od nás to máte bez starosti. Vše zajistíme za vás, od projektové dokumentace až po samotnou instalaci a zaškolení.

Nečtěte manuál! Vše vás naučíme.

Po realizaci vám vše pečlivě vysvětlíme a zaškolíme, abyste mohli systém využívat na maximum. Vše Vás naučíme a budete mít o systému perfektní přehled.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.