Podívejte se na naše vybrané reference.

Zde jsme pro vás nachystali některé z našich referencí. Všechny jsou postaveny na systému SOLAX a modelu střídače Solax X3 10.0 G4 v kombinaci s bateriemi T58, celkem 11,6kWh nebo Goodwe 10K ET Plus a baterie Dyness tower.

Fotovoltaická elektrárna na klíč s vyřízením dotace - Jasenice

Výkon: 9,00 kWp

Baterie: 11,6 kWh

Počet panelů: 20 ks

Místo realizace: Jasenice, Lešná

Na novostavbě jsme měli možnost instalovat fotovoltaickou elektrárnu o výkonu 9 kWp s orientací východ západ. Technologii jsme zvolili Solax G4-10 a kapacitu baterií 11,6 kWh. Také jsme zapojili částečnou zálohu na osvětlení, lednice, oběhové čerpadlo topení a vybrané zásuvkové okruhy.

Fotovoltaická elektrárna na klíč s vyřízením dotace - Poličná, Valašské Meziříčí

Výkon: 8,00 kWp

Baterie: 10,65 kWh

Počet panelů: 20 ks

Místo realizace: Poličná, Valašské Meziříčí

Na přilehlých budovám domečku v Poličné u Valašského Meziříčí jsme nainstalovali 20 ks panelů s orientací na východ a západ. Střídač Goodwe a baterie Dyness Tower o kapacitě 10,65 kWh zajistí úsporu přibližně 70% z celkových nákladů na elektřinu. Samozřejmostí je vyřízení veškeré administrativy včetně dotace.

Fotovoltaika na klíč s vyřízením dotace - Zlín

Výkon: 6,4 kWp

Baterie: 10,65 kWh

Počet panelů: 16 ks

Místo realizace: Zlín

V malebné čtvrti ve Zlíně jsme realizovali fotovoltaickou elektrárnu o výkonu 6,4 kWp. Plocha střech nám bohužel neumožnila instalovat více než 16 panelů. V každém případě i tak zákazník dosáhne úspory přibližně 60% nákladů na elektřinu. Technologii jsme zvolili Goodwe 10kW a baterie Dyness Tower o kapacitě 10,65 kWh.

Fotovoltaika pro rodinný dům s dotací - Babice

Výkon: 9,9 kWp

Baterie: 11,6 kWh

Počet panelů: 22 ks

Místo realizace: Babice

Požadavek klienta o umístění maximálního počtu panelů jsme splnili a instalovali 9,6kWp.

Výkon z panelů pak obsluhuje střídač Solax X3 10.0 G4 v kombinaci s bateriemi T58, celkem 11,6kWh. Na přání jsme napojili část domu na zálohovaný okruh střídače pro případ výpadku proudu. Maximální efektivitu pak zajišťuje WattRouter, který nasměřuje přebytky z elektrárny do akumulačních nádrží vytápění a bojleru pro TUV.

Fotovoltaická elektrárna s dotací - Podlesí, Valašské Meziříčí

Výkon: 6,3 kWp

Baterie: 11,6 kWh

Počet panelů: 14 ks

Místo realizace: Podlesí, Valašské Meziříčí

Střechy orientované na východ-západ mají bezesporu své výhody. Praktičnost využití energie ráno a v odpoledních hodinách je ideálním řešením pro kombinaci s WattRouterem. Dle možností střechy jsme umístili 6,3 kWp s výhledem rozšíření až na 10 kWp.

Energii z panelů zpracovává střídač Solax X3 10.0 G4 v kombinaci s bateriemi T58 o celkové kapacitě úložiště 11,6 kWh.

Fotovoltaická elektrárna na klíč a s dotací - Jasenice, Lešná

Výkon: 8,1 kWp

Baterie: 11,6 kWh

Počet panelů: 18 ks

Místo realizace: Jasenice, Lešná

Instalace na falcovaný plech s orientací na čistý jih a celkovým instalovaným výkonem 8,1 kWp.

Výkon panelů opět zpracovává střídač Solax X3 10.0 G4 v kombinaci s bateriemi T58 o celkové kapacitě úložiště 11,6 kWh. Byla škoda nevyužít přebytky v místě instalace, proto jsme se dohodli s klientem o nainstalování WattRouteru a využití přebytků k ohřevu TUV.

Fotovoltaická elektrárna na klíč a s dotací - Branky na Moravě

Výkon: 8,455 kWp

Baterie: 11,6 kWh

Počet panelů: 19 ks

Místo realizace: Branky na Moravě

Krásný nový domeček s orientací na jih-západ byl doplněn o fotovoltaickou elektrárnu o výkonu 8,455 kWp a bateriovým úložištěm 11,6 kWh.

O distribuci energie z panelů do domu jsme vybrali střídač Solax X3 10.0 G4 s bateriemi T58 o celkové kapacitě úložiště 11,6 kWh. Klientovi jsme zapojili celkovou zálohu domu pro případ výpadku distribuční sítě pomocí manuálního přepínače sítí.

Fotovoltaická elektrárna s vyřízením dotace - Jasenice

Výkon: 7,2 kWp

Baterie: 11,6 kWh

Počet panelů: 18 ks

Místo realizace: Jasenice

Na hospodářskou budovu vedle Novostavby jsme nainstalovali 18ks panelů Risen 400Wp a propojili s domácími rozvody. Technologii Solax G4, 10kW jsme navrhli s ohledem na minimalizaci vlastní spotřeby zařízení a na perfektní asymetrii střídače samotného. Tím jsme zákazníkovi zajistili maximální využití vyrobené energie pro aktuální spotřebu i pro spotřebu z baterií.

Fotovoltaika na klíč s vyřízením dotace- Komárovice

Výkon: 9,6 kWp

Baterie: 11,6 kWh

Počet panelů: 24 ks

Místo realizace: Komárovice

Vzhledem k vyšší spotřebě domu díky tepelnému čerpadlu jsme zákazníkovi navrhli maximální využití střešních ploch. S orientací na téměř čistý jih jsme umístili 24 ks panelů Risen 400Wp s celkovým výkonem 9,6 kWp. Měnič Solax G4-10 a baterie 11,6 kWh poskytnou úsporu až 70%. Spolu s fotovoltaikou jsme vyměnili i domovní rozvaděč na větší, aby se všechny technologie vešly a udělali jsme zákazníkovi pořádek v drátech. Díky tomu jsme také mohli zapojit částečnou zálohu pro případ výpadku sítě. Na závěr jsme nainstalovali inteligentní ovládání vytápění. Optimalizace se vším všudy.

Fotovoltaika na rodinný dům s dotací- Mštěnovice

Výkon: 9,6 kWp

Baterie: 11,6 kWh

Počet panelů: 24 ks

Místo realizace: Mštěnovice

Rovná střecha na rekonstruovaném bungalovu nám poskytla spoustu prostoru k umístění 9,6 kWp v panelech a orientací na jih. Tato velikost instalace, baterie 11,6 kWh umožní zákazníkovi docílit velmi slušné úspory po celý rok. Zákazník se rozhodl v letních obdobích přebytky prodávat a naspořit si finance na náročné zimní období. Požádal o výrobní EAN a nasmlouval si odběratele, který mu za přebytky platí.

Fotovoltaická elektrárna s bateriemi - Podlesí, Valašské Meziříčí

Výkon: 9,6 kWp

Baterie: 11,6 kWh

Počet panelů: 24 ks

Místo realizace: Podlesí, Valašské Meziříčí

Klientovi jsme pomohli vyřešit tři mouchy jednou ranou. Sloučili jsme mu dvě odběrná místa do jednoho s podružnými měřidly pro každou bytovou jednotku. Provedli jsme přípravu pro instalaci tepelného čerpadla a nainstalovali jsme fotovoltaiku s celkovým výkonem 9,6kWp. Nakonec jsme vyřídili dotace v kombinaci s tepelným čerpadlem.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.